Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 28-07-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në inportimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. Sot jemi prezentë në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

• Menaxhon dhe monitoron punën e disa agjentëve të caktuar,
• Monitoron gjithë proçesin e shitjes të disa agjentëve, nga marria e porosisë deri tek arkëtimet.
• Merr pjesë në hartimin e planit të shitjes dhe ndërton strategjitë e grupit për të arritur objektivat.
• Promovon dhe arrin marrveshje për shitjen e produkteve të kompanisë.
• Kujdeset për respektimin e standarteve merchandising të kompanisë.
• Mban kontakte të vazhdueshme me klientët e kompanisë, me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit.
• Pasuron databazën ekzistuese te klientëve, duke studiuar tregun dhe duke bërë klientë të rinj.
• Harton raporte të detajuara brenda afateve të përcaktuar dhe sipas formateve te kërkuar.

Kualifikimet

• Të ketë përfunduar arsimin e lartë për Ekonomik.
• Aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi.
• Aftësi për të punuar në grup dhe drejtuar, si dhe aftësi për të marrë përgjegjësi.
• Eksperiencë të mëparshme 3-10 vjet në supervizimin e shitjeve te produkteve ushqimore, si dhe në shitjet e drejtpërdrejta.
• Aplikanti duhet te ketë njohuri te mira te tregut ushqimor si dhe te pikave ne terren.
• Prioritet do të kenë personat që kanë ekperiencë ne tregun e produkteve ushqimore.
• Aplikantët duhet të jenë të gatshëm të punojnë me orar të zgjatur (sipas nevojës).
• Të jetë i pajisur me leje drejtimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV-n me foto dhe Leter Interesi me email në adresen: [email protected]
Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit. A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".