Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-06-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania Infotelecom Albsolar 1 sh.p.k  pjese e Gjonaj Group Holding  kerkon te punesoj: Supervizor Teknik per projektet ne zbatim   

Detyrat

 • Te kontrolloje respektimin ne terren, pra ne zbatim, te normave teknike te projekteve te kompanise si dhe bazuar rregullores se brendshme te shoqerise dhe te mare masa korigjuese ne rast gjetje gabimesh.
 • Te kontrolloje dhe miratoje ne cdo fund muaji librezat e masave dhe situacionet e shoqerise dhe situacionet e nenkontraktoreve duke realizuar dhe mare masa korigjuese ne rast gjetje gabimesh.
 • Te kontrolloje gjate gjithe kohes ne zbatim respektimin e projekt zbatimit dhe te preventivave te objekteve.
 • Te kontrolloje zbatimin respektimin ne projektim – ne projektet e zbatimit, te normave teknike dhe ligjore si dhe bazuar rregullores se brendshme te shoqerise dhe te mare masa korigjuese ne rast gjetje gabimesh.
 • Te kujdeset qe stafi te mare informacionin dhe trajnimin e duhur per realizimin e punimeve ne cilesi e sasi.

Kualifikimet

 • Te jete diplomuar per Inxhinieri Elektrike.
 • Te kete eksperience te pakten 3 vite ne zbatim.
 • Te njohe shume mire dokumentacionin teknik dhe tekniko ligjor, pra te dije te kontrolloje ashtu si dhe te hartoje ne rastet e nevojshme dokumentacionin perkates.
 • Te kete aftesi shume te mira ne monitorimin e ecurise se proceseve te pune ne kuptimin sasior dhe cilesor.
 • Te kete aftesine te kontrolloje cilesine e pune se teknikeve dhe inxhiniereve ne zbatim.
 • Te kete aftesi shume te mira organizative, te dije te kordinoje punen dhe te raportoje dhe bashkeveproje me pjestaret e ekipit te cdo projekti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Pagesa kete pozicion pune do te jete 100,000 leke Net/ muaj ose mund te jete e negocueshme ne raste te vecanta.
Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


INFO-Telecom Shpk

INFO-Telecom is a licensed electronic communications operator in Albania, providing Retail and Wholesale Telecommunication and Data Services. Incorporated in 2009, INFO-Telecom acquired the licenses to provide the services of public fixed telephone, national transit, international transit, data transmission, through the use of its public network for electronic services, and the numbering plan assigned by the Electronic and Postal C...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Dervish Hima Street, No. 1, Ada Tower
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +3554 5600 000
 • Mobile: +3554 5600 000

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë