Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TIRANABANK

Tirana Bank është banka e parë me kapital tërësisht privat në Shqipëri. Ajo u themelua me 1996 dhe gjatë kësaj periudhe ka patur një zhvillim të madh, duke shtrirë degët e saj në të gjithë Shqipërinë. Sot ajo është konsoliduar në treg, duke ofruar një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh, që u përgjigjen me së miri kërkesave të klienteve të saj. Tirana Bank është antare e Balfin Group dhe operon në bashkërendim me objektivat dh...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • BUL: DESHMORET E 4 SHKURTIT
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042277684
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54992 Teller Elbasan

Tjeter
Elbasan, Shqipëri 18-06-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, is one of the most significant and successful investment groups in the Western Balkans region.  The activities of the BALFIN Group include the development and management of real estate, retail, mining industry, banking, tourism, energy, logistics, etc.

TIRANA BANK, one of the leading banks in Albania and member of Balfin Group, is seeking to welcome a proactive candidate who enjoys dealing with customers to join Elbasan Branch on temporary basis in the following position:

Overall Job Definition

The Teller offers services to the customers for cash and non cash transactions, counts, checks and balances the cash in the branch in compliance to the rules and regulations in force.

Detyrat

Main Responsibilities:

 • Acts in compliance with the procedures and regulations in force of the Bank and the Regulatory directives related to the cashier transactions.
 • Knows and implements accurately all operational procedures related to his /her role;
 • Performs cash and non-cash transactions rapidly, accurately and securely by ensuring a qualitative service towards the clients.
 • Is responsible for the execution of the procedures, which are related to cash limits.
 • Refers clients to respective relationship officers (retail or individuals) by identifying the need of the client.
 • Responsible for reaching the individual target Covers the following transactions: Deposits Withdrawals Transfers from one account to another Utility Payments Payments to third parties.
 • Exchange cash Cheques ATM transactions Register accurately in the system the walking customers and complete the related forms;
 • Ensure the clients are served in time by complying with the standards set by the bank;

Kualifikimet

Competencies / Skills:

 • Holds a Bachelor Degree in Economy or other related field;
 • Very good communication and negotiation skills;
 • Ability to work under pressure and meet deadlines;
 • Very good presentation skills;
 • Very good knowledge of English language in written and spoken;
 • Very good knowledge of Microsoft Office programs;

Shënime


The interested candidates can send their CV until June 18, 2021 to the link.

Please note that only applicants, who fulfil the above mentioned criteria, will be contacted. Your personal data, which are sent voluntary as a response to this job vacancy announcement, are collected and processed, manually and/or electronically, by Tirana Bank SA, in order to evaluate your compatibility with this job vacancy, are accessed only by authorized persons of the Bank and will be stored until the finalization of the candidate selection process. The subjects of personal data can exercise their rights as provided by Law No. 9887, dated on 10/03/2008 "For the Personal Data Protection", amended, at Tirana Bank SA, as well as at the Commissioner for the Right of Information and Protection of Personal Data.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë