Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comGjirokastër, Shqipëri 04-10-2022 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkëtar banke
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teller Gjirokastra Branch

Detyrat

• Accepts the money that the customers deposit;
• Deals with balancing and re-conciliation of ATM;
• Deals with Cash counting;
• Deals with forgery bank notes;
• Keeps the confidentiality of every transaction;
• Plays an integral part of the marketing process of the unit

Kualifikimet

To own an Economic University Degree;
• To have good mathematics skills in order to facilitate daily re-conciliation process;
• To have strong communication skills;
• To have excellent knowledge of PC, and also to fill in numeric data correctly and fast;
• To be practical and caring towards works dealing with money;
• To work under pressure and to be a good teamwork player
• To be fluent in English

Shënime


Just graduated candidates are welcome to apply!

Interested candidates are encouraged to apply to this linkhttps://cv.bkt.com.al/candidate/job_search# or in our website www.bkt.com.al until 04.10.2022.

Banka Kombetare Tregtare BKT

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonom...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Vilave, Qendra e Biznesit Fusha, Lunder 1, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 281 554
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".