Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74178

Topograf

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Topograf

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Senka Shpk ofron vend pune per Topograf

Përshkrimi i Punës

Inxhinieri Topograf ka si detyre funksionale  organizimin dhe drejtimin e punimeve topografike  te objektit ne perputhje me projektet e zbatimit dhe specifikimet teknike.

 

 


Detyrat

 • Merr ne dorezim, miremban dhe ruan nga fillimi deri ne perfundimin e projektit pikat gjeodezike te objektit, reperat, pikat e forta, rrjetet gjeodezike etj;
 • Miremban dhe ruan aparatet matese;
 • Kryen piketimet dhe matjet topografike te punimeve dhe ja dorezon te dokumentuara Inxhinierit te zbatimit;
 • Kryen perpunimin e volumeve bazuar edhe ne specifikimet teknike per menyrat e matjeve te volumeve dhe ja dorezon te dokumentuara ne menyre periodike Inxhinierit te zbatimit;
 • Kryen analiza dhe ben propozime per matjet e kryera;
 • Kryen rilevime topografike;
 • Pergatit vizatimet perkatese per matjet e realizuara; 
 • Kontrollon saktesine e te dhenave te dala nga matjet;
 • Regjistron te gjitha dimensionet e hapesires ne te cilen do te ndertohet objekti;
 • Perllogarit lartesite, thellesite, pozicionet e relievit si dhe te gjitha karakteristikat e terrenit;
 • Raporton dhe pergatit dokumentacionin perkates per cdo pune te kryer;
 • Nxjerr volumet e produkteve te objektit dhe perpilon librezat e masave perkatese;
 • Krijon listen standarte te aseteve qe I nevojiten kantiereve per realizimin e detyrave gjeodezike.

 


Kualifikimet

 • Edukimi: Diplome ne fushen e Inxhinierise se Ndertimit, Dega Gjeodezi
 • Njohuri kompjuterike: Microsoft Office, AutoCad,
 • Eksperienca e kerkuar:Mbi 3 vjet pune
 • Njohuri te tjera:Patente e klasit B
 • Te jete i gatshem te punoje jashte Tirane

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mirëpresim aplikimet për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Senka Shpk

SENKA sh.p.k. ka filluar aktivitetin në vitin 1994 si një biznes brenda familjes dhe pergjatë kesaj periudhe 24 vjecare kemi punuar me nje përkushtim të vazhdueshëm ndaj vlerave tona, te cilat kane ne thelb sigurine, cilësine, etiken, integritetin.
Shoqëria jonë ka përmbyllur me sukses kontrata të natyrave të ndryshme, duke u përqendruar në fushën e ndërtimit dhe të infrastrukturës. Targeti i shoqërisë sonë është ekselenca operacionale e punës kundrejt klientit, fitimi i besimit dhe përgjegjësia sociale, ekonomike dhe ambientaliste.


INFORMACIONE KONTAKTI