Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83945

Videographer

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kameraman

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

Trita Hospital po kërkon një kandidat potencial për pozicionin e Videographer për t'u bashkuar me ekipin e saj.
Kandidati ideal duhet të ketë aftësi të shkëlqyera krijuese, një portofol pune që demonstron pasionin e tij/ saj për prodhimin e videove dhe fotografinë. 


Detyrat

  • Krijimi i videove dhe koncepteve për postimet në kanalet të komunikimit të Trita Hospital.
  • Bashkëpunim krijues me anëtarët e tjerë të ekipit për të perfeksionuar imazhin përmes prezantimeve vizuale.
  • Të respektojë afatet kohore në përfundimin e të gjitha detyrave.

Kualifikimet

  • Të ketë ekspertizën e duhur në proçesin e prodhimit të videos – planifikimi, filmimi, montazhi dhe publikimi në platforma të ndryshme.
  • Të ketë njohuri të mira në softueret themelore të montazhit si Adobe Premiere Pro etj.
  • Të ketë aftësi të forta organizative dhe bashkëpunuese.
  • Të ketë aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në bashkëpunim me anëtarët e tjerë të ekipit.
  • Të ketë efektivitet maksimal në paraqitjen dhe shpjegimin e ideve për anëtarët e ekipit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të lutur të aplikojnë në adresën e email: [email protected]  me subjektin "Videographer" duke bashkëngjitur CV dhe Portofolin e punëve të realizuara.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit nr. 9887 vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://trita.al


Trita Hospital

Trita Hospital Albania


INFORMACIONE KONTAKTI