Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Klinika KEIT

Për herë të parë në Shqipëri prezantojmë një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin e tij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekësisë estetike. Në qendër të vëmendjes tonë është, si gjithmonë, trupi, bukuria dhe aspekti fizik i çdo personi, në harmoni me atë që natyra na ka dhuruar.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Dritan Hoxha, Pallati Green Construksion, Nr.1, Shkalla 2, Kati 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 68 20 00 622

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-06-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

WebMaster - Klinika KEIT
Klinika KEIT prezanton një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin etij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekësisë estetike. Në qendër të vëmendjes tonë është, si gjithmonë, trupi, bukuria dheaspekti fizik i çdo personi, në harmoni me atë që natyra na ka dhuruar. Ne preferojmë, kemi zgjedhur, të vështrojmë çdo individ dhe t'i dedikohemi përsosjes së bukurisë së tij duke respektuar personalitetin, dëshirat dhe aspiratat e secilit. Jemi në rritje dita ditës dhe prandaj jemi në kërkim të një webmaster-i që ti bashkohet ekipit tonë prej 100 të punësuarish.

Detyrat

• Të performojë detyra të përditshme, si update me material (foto/video) për kategoritë e website.
• SEO (onpage dhe offpage).
• Të testojë website për shpejtësi dhe ta përmiresojë atë.
• Të krijojë template custom të ndryshme në bazë të nevojave që do lindin.
• Të editojë templatet e krijuara aktuale.
• Të shtojë gjuhë të reja në website.

Kualifikimet

• Njohuri shumë të mira në HTML & CSS.
• Njohjuri shumë të mira në PHP.
• Njohuri shumë të mira në JS/jQuery. 
• Njohuri shumë të mira të WordPress.
• Gjuhë të huaja ANGLISHT, Shqip dhe Italisht (IT opsionale).  

APLIKIMET BËHEN VETËM NËPËRMJET: www.keit.al/karrier


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë