Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70756 WebMaster

Tjetër
Tirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zita shpk eshte nje kompani qe ofron konsulence dhe sherbime te te gjitha llojeve si: financiare, fiskale, ligjore, menaxhim i aseteve dhe procedurave lidhur me to,konsulenca te ndryshme lidhur me fushen e marketingut, sherbime IT, sherbime security, per cdo lloj shoqerish, te huaja apo vendase, si dhe ushtrimi i cdo lloj aktiviteti tjeter qe do te kerkohet nga klientela e tregu. 

Shoqëria “Zita” SHPK, pjesë e Globe Group, kërkon të punësojë:

 

TITULLI: WebMaster 

DEPARTAMENTI: Marketing

 

Detyrat

 • Menaxhimi dhe mirëmbajtja e siteve ekzistuese të kompanisë;
 • Të sigurojë perfomancë të cilësisë së lartë të siteve duke identifikuar dhe menaxhuar në mënyrë eficente problemet që mund të ngrihen;
 • Realizimi i backupeve të websiteve;
 • Përditësimi i websiteve;
 • Kontrolli i sigurisë së websiteve;
 • Ndërtimi i websiteve;
 • Optimizimi i performancës së websiteve;
 • Realizimi i raporteve mujore për kërkesat/ndryshimet në website.

Kualifikimet

• Ndershmëri dhe integritet;
• Dëshirë për të punuar, besueshmëri dhe etikë profesonale;
• Njohuri në HTML, CSS, Javascript Frameworks i.e Angular, NodeJS, React, & Vue js;
• Njohuri ne Wordpress dhe framework-e të tjera;
• Aftësi të mira analitike dhe komunikimi;
• Aftësi të mira organizative dhe punë në grup;
• Njohuri të gjuhës angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
 • Të gjithë të interesuarit që i plotësojnë këto kërkesa duhet të dërgojnë CV me fotografi në adresën e e-mail [email protected] ose kontaktoni ne numrin 0674021523
 • Jeni te lutur te përcaktoni pozicionin e punës për të cilin aplikoni.
  CV-të cilat nuk do të kenë të përcaktuar pozicionin për të cilin aplikojnë, nuk do te merren në konsideratë.
Zita Shpk

Zita shpk eshte nje kompani qe ofron konsulence dhe sherbime te te gjitha llojeve si: financiare, fiskale, ligjore, menaxhim i aseteve dhe procedurave lidhur me to,konsulenca te ndryshme lidhur me fushen e marketingut, sherbime IT, sherbime security, per cdo lloj shoqerish, te huaja apo vendase, si dhe ushtrimi i cdo lloj aktiviteti tjeter qe do te kerkohet nga klientela e tregu. 

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Janos Hunyadi, ndertesa nr.34, kati perdhe
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".