Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell njëzet vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mbështetjes për inova...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-02-2021 edhe 28 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-02-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k, ofrues zgjidhjesh të integruara në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK, kërkon të punësojë Zhvillues Software, të cilët do të jenë pjesë e një ekipi për zhvillimin e produkteve Software.  

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Përcakton, zbaton dhe mirëmban zgjidhjet teknike.
 • Harton, zbaton dhe teston përshtatjet dhe zgjerimet e produkteve Software.
 • Punon me grupin e zhvillimit dhe drejtuesin e grupit për zhvillimin e kërkesave të dizajnit në mënyrë që të jenë korrekte dhe në përputhje me nevojat e klientëve.
 • Përgatit dokumentacionin teknik dhe guidën e përdoruesit për zgjidhjet e zhvillimit.
 • Merr pjesë në procesin e testimit dhe dokumentimit të zhvillimeve të bëra për klientët.
 • Ofron suport teknik për korrigjimin e defekteve të identifikuara.
 • Në mënyrë aktive kërkon dhe ruan njohuri mbi tendencat e fundit mbi zhvillimin dhe teknologjinë.    

Kualifikimet

Kualifikimet dhe kërkesat:

 • Të jetë i diplomuar në Shkenca kompjuterike.
 • Të ketë 4+ vite eksperiencë profesionale pune në zhvillimin e produkteve Software.
 • Të ketë eksperiencë pune me databazat relacionale në dizenjim/modelim, implementim dhe optimizim.
 • Preferohet PostgreSQL.
 • Të ketë njohuri praktike mbi gjuhë Python dhe SQL.
 • Të ketë përvojë pune në programim, Object Oriented.
 • Të ketë njohuri të mira në Javascript dhe Framework-e bazuar mbi të.
 • Të njohë dhe të përdorë HTML, XML, CSS.
 • Njohuri të mira në Struktura të Dhënash dhe Algoritmikë.
 • Njohuri mbi arkitekturat N-tier.
 • Të ketë njohuri mbi sistemet operative Linux.
 • Konfigurim dhe menaxhim i Apache, Nginx.
 • Eksperienca të mëparshme zhvillimi me sisteme ERP përbën avantazh.
 • Të ketë njohuri mbi code repository dhe mjetet e punës në grup, Git.
 • Të ketë aftësi të mira analitike.
 • Të jetë i aftë të menaxhojë kohën dhe ngarkesën e punës.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.
 • Të ketë aftësi për të punuar në një ambient bashkëpunues.
 • Të ketë aftësi të mira të gjuhës Angleze, në lexim dhe shkrim.
 • Trajnime apo Certifikime të ndryshme lidhur me teknologjinë e përshkruar, përbëjnë avantazh.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë një letër motivimi dhe CV-në tek adresa: [email protected] brenda datës 13 shkurt 2021.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".