Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comVlerësime të kompanisë

Vlerësoni kompaninë Shto

3 vjet më parë

Kompania me tarifat me ekonomike ne treg si dhe plotson kriteret e nevojave te klienteve

Me pelqen te punoj ne kompanine albtelecom sepse esht kompani me potence dhe skuader energjike ku lufton per permisimin e nevojave te klienteve per ti ofruar sherbimin me te mire.

Pro

Albtelecom Albania ka cmimet me konkuruese dhe ekonomike ne tregun e telekomunikacionit si tel fix apo celular. Me ambicjen e skuadres se albtelekom kane arrire nje rritje galopante te abonenteve te tyre qe kane lene kompanit e tjera per tu abonuar regullisht dhe eprgjithmone sepse jame ofertat me t

Kundër

Mendoj se nuk kane asnje dobsi per ti vene ne pah cdogje e kane restauruar me shume pune dhe rigorozitet

3 vjet më parë

Shume i mire

Nje nga kompanite me prestigjoze ne Shqipëri, dhe kompania me e mire celulare

Pro

Kompania me e mire telefonike