Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comUdhëzuesi i Karrierës SuajCfarë do të mësoni nga ky udhëzues:

I krijuar nga skuadra e DM Consulting Services, ky material është "një udhëzues edukimi që ofron informacion të strukturuar sa i përket hapave që një individ duhet të ndjekë për të pasur një karrierë të qëndrueshme dhe të suksesshme".

Ky është një libër karriere që ka si objekt studentët që janë në përfundim të studimeve të tyre dhe profesionistëve duke ju ofruar informacionin e nevojshëm qoftë studentëve për një fillim sa më të mbarë karriere por dhe individëve që preferojnë të ndryshojnë karrierën përgjatë punësimit të tyre. Eshtë e rëndësishme të theksohet se informacioni është i përshtatur për tregun e punësimit në Shqipëri.

Duke u bazuar në arsyet që ne përmendëm më lart dhe arsyeve të tjera që ju do gjeni në këtë material, ju inkurajojmë ta lexoni dhe ta studioni sepse është i vlefshëm për një karrierë efektive dhe stabël përgjatë ciklit tuaj të jetës profesionale.

Plotësoni informacionin e mëposhtëm për të shkarkuar udhëzuesin!