Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

New

Pyetje klasike e një interviste...

Kur vjen fjala tek intervista e punës të gjithë frikësohemi apo na kapin emocionet. Si do ia dal? Si...“Top 10 kategoritë”...

Sot në portalin duapune.com ju mund të gjeni 429 punë aktive. Gjithashtu, mund të vini re se kërkesa...Çfarë mund të bëni pas pune?

15 ide se çfarë mund të bëni pas punës për të qenë më të lumtur. Teknologjia,tashmë është pjesë e pa...39 mundësi të reja pune vetëm so...

39 mundësitë e punësimit të publikuara sot nga Megatek, ROAL Food, Deutschcolor sh.a, NOA, Billa &am...Punët e reja sot në duapune.com...

16 punë të lira aktive janë publikuar sot në duapune.com nga qytetet: Tiranë, Lushnje, Vlorë, Shkodë...A duhet të ndani informacionin e...

Në sondazhin e fundit të zhvilluar në duapune.com pyetja e shtruar ishte nëse duhet ta ndanim inform...10 Kompani me 127 vende të lira...

Nëse jeni në kërkim të punës duhet të njiheni me këto 10 kompani të javës, të cilat ofrojnë 127 vend...Punët e reja të publikuara sot n...

Gjatë ditës së sotme janë publikuar 18 pozicione aktive pune si: Menaxher Shitjesh, Menaxher Llogjis...Punë online! Mentaliteti i ri i...

Nevoja e dyanshme, si nga punëkërkuesit dhe punëmarrësit, për të punuar online gjatë pandemisë Covid...Cila është përgjigjja e saktë? a...

Nëse kryejmë veprimet sipas rradhës do të kemi: 5-4+1= 2 18/3= 6 6×2= 12 Përgjigjja e saktë ësh...15 mundesi te reja pune te publi...

15 mundesi te reja pune te publikuara sot ne duapune.com Njihuni me to: Infermiere / Qender Estetike...Trajnim i hapur “Këshillim...

DIMAK në bashkëpunim me duapune.com organizojnë një cikël trajnimesh me temë “Këshillim për pu...Paratë kanë rëndësi, por nëse nd...

Gjetja e një pune në këto kohë të vështira ku ju paguajnë mirë është vërtet fantastike, por kur nego...19 Punë të reja sot në duapune.c...

Punët e reja sot vijnë nga 3 qytete të Shqipërisë dhe 1 nga Kosova. Njihuni me mundësitë e punësimit...10 kompani që duhet t’i konsider...

Ditët e ankthit dhe pasigurisë kanë filluar të zbehen dhe ajo çfarë vjen e para pas shëndetit për të...32 mundësi të reja pune sot në d...

Plot 32 mundësi punësimi janë publikuar sot në duapune.com dhe janë duke pritur aplikimet tuaja. Poz...Pozicionet e reja të punës të pu...

Gazetar Kronike, Specialiste Shitjesh, Ekonomiste per supermarket apo Inxhinier per Sigurine dhe She...Aftësitë që ju bëjnë të pa konku...

Të gjithë ne qe përjetuam frikën e Covid-19, tashmë kemi kaluar në frikën tjetër, atë të të qenurit...24 pune te reja sot ne duapune.c...

Atlantik ,Union Bank, Tirana Bank, Agikons, Assist jane vetem disa nga kompanite qe kane publikuar s...10 kategoritë e javës me numrin...

Kjo javë ka reflektuar kërkesë të lartë për punësim thuajse në të gjitha kategoritë e punës në duapu...