Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

10 kompanite qe po rekrutojne

Cilat jane 10 Kompanite e renditura ne krye te duapune.com per nga numri i vendeve te lira te punes...Humor!

Humori i te shtunes. #saturday #duapune #humor #njoftim #njoftimepune #njoftimpune #gjejpune #pune #...Akrepi

Akrepi- Horoskopi Ai person i cili di çdo gjë për secilin koleg në zyrë. Në punë është autoritar ndr...Peshorja

Horoskopi – Peshorja ne pune! Peshorja është shenja më e shoqërueshme në punë. Asaj i pëlqen t...5 kategorite e javes

Njihuni me 5 kategorite me ne krye, sa i perket numrit te vendeve te lira te punes qe ofrohen: Finan...Quiz!

Pergjigja: Lumi eshte i ngrire.Zgjidhni kafene e preferuar dhe...

Cila është kafeja juaj e preferuar? Ajo që preferoni zbulon se kush jeni dhe si silleni. Kapuçino, e...Çfare mendojne koleget per ty?

Kaloni shumë kohë bashkë, por ata vazhdojnë të jenë një mister për ju? Duke filluar nga sot do mëson...Udhezime per pastrimin e vendit...

Si çdo punonjës që punon në një zyrë ju kaloni një kohë të konsiderueshme duke prekur kompjuterin tu...Cabin Crew Wizz Air – TIRA...

Cabin Crew Wizz Air – TIRANA base Wizz Air invites you for open recruitment day! We are h...5 industrite e javes

Cilat jane 5 industrite me te kerkuara te javes per pune? 1 – Financë – 91 Pune aktive https://duapu...Humor !

Humori i te shtunes. ? Per me shume humor mund te vizitoni https://duapune.com/blog/lojera-argetuese...Quiz!

Pergjigje: Letrat e bixhozitQuiz!

Pergjigja: Burri e ka ditelindjen ne date 29 Shkurt!Horoskopi

Virgjëresha në punë! I pëlqen të jetë e organizuar dhe është shumë detajiste. Detyrat që e bëjnë tru...Horoskopi

Luani në punë! Ata besojnë dhe duan ti provojnë të gjithëve që mund ta bëjnë punën më mirë se të tje...Nuk keni fituar praktike gjate v...

Pra nuk keni fituar një praktikë pune verore. Mos e fajësoni veten. Ka mundësi të reja për ju duke f...Thenie motivuese

“Unë jam ajo që jam sot për shkak të zgjedhjeve që bëra dje.” Eleanor Roosevelt5 Qytetet e Javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihu...Humor!

Mirmengjes! Po ju ishit ne orar sot apo me vonese? ? #wednesday #duapune #kerkoj #njoftim #njoftimep...