Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

8

Sektori:

Privat

Themeluar:

1999


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 4 308323 ext 223

Mobile: 06606603


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.


Video


Punët aktive nga Abissnet Sh.A.

Tirane, Shqipëri 24-07-2024 edhe 2 ditë
Tirane, Shqipëri 24-07-2024 edhe 2 ditë
Tirane, Shqipëri 24-07-2024 edhe 2 ditë
Tirane, Shqipëri 30-07-2024 edhe 8 ditë

Shofer Abissnet Sh.A.

Shofer
Tirane, Shqipëri 06-08-2024 edhe 15 ditë

Shofer Personal Abissnet Sh.A.

Shofer
Tirane, Shqipëri 06-08-2024 edhe 15 ditë
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 18 ditë