Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

201-500

Punë Aktive:

6

Sektori:

Privat

Themeluar:

2013


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Covisian Albania Sh.P.K., e una società Leader nel mondo del Customer Service.


Fotografi


Anëtar i

gg

Produkte dhe Shërbime

Telekomunikacion

Çertifikime

hh