Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

1992


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania EHW GmbH Grup, operon ne industrine ushqimore ne Shqiperi me dy kompani: EHW shpk, dhe Qafshtama. EHW eshte leader absolut ne tregun e prodhimit dhe tregtimit te sallameve dhe proshutave. Qafshtama eshte nje firme prodhuese dhe tregtuese e ujit mineral, nder me te rendesishmet ne tregun shqiptar. Kjo kompani operon që nga viti 1992 në sektorin e prodhimit të sallameve. Gjatë këtyre viteve është afirmuar si prodhuesi më i madh në tregun shqiptar. Në bazë të suksesit të saj qëndron zgjedhja e mishit që përpunon, përdorimi i teknologjive të avancuara dhe veçanërisht kontrolli i rreptë mbi higjienën dhe vlerat ushqimore të produktit. EHW GmbH është certifikuar në standardin ISO 9001:2000. Prodhimi realizohet në stabilimentin modern të EHW që ndodhet km 4 të superstradës Tiranë – Durrës. Prodhohen rreth 70 lloje sallamesh dhe proshutash të cilat shpërndahen të freskëta çdo ditë në dyqanet e firmës dhe në rrjetin tregtar në gjithë vendin.

Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Prodhimin e produkteve ushqimore

Çertifikime

ISO 9001:2000

Punët aktive nga EHW GmbH

Tirane, Shqipëri 08-08-2024 edhe 21 ditë