Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

6
Punë Aktive

Privat
Sektori


Kid Zone

Biznes www.jumbo.al

Përshkrimi i kompanisë

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqane tregtojne ne ambientet e tyre artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, kancelari, libra,veshje dhe pajisje te ndryshme per shtepine tuaj.

Punët aktive nga Kid Zone

Durres, Shqipëri 29-09-2020 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 29-09-2020 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 19-10-2020 edhe 25 ditë
Tirane, Shqipëri 19-10-2020 edhe 25 ditë

Kasiere Kid Zone

Kasier
Tirane, Shqipëri 19-10-2020 edhe 25 ditë