Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2000


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon në fushën e sistemeve te kondicionimit HVAC. Perqasja e teknologjisë më të avancuar dhe aplikimet e saj nga një staf i kualifikuar Teknik dhe Inxhiniere me eksperience, i jep mundësinë Klimateknikes për të siguruar në tregun shqiptar dhe më gjerë, sistemet më të përparuara te Ajrit te kondicionuar, Ngrohjes, Ventilimit dhe prodhimit te aksesoreve HVAC.

Klimateknika është Distributor zyrtar i kompanise Japoneze FUJITSU GENERAL LIMITED, një emër i njohur dhe udhëheqës në fushën e sistemeve të ajrit të kondicionuar. Gjithashtu Klimateknika eshte distributore zyrtare e markave CALPAK dhe CASALS. Importimi i pajisjeve HVAC me kualitetit të lartë, teknologji të përparuar dhe prodhimi i linjës se aksesoreve, na bën krenar të themi se Ne jemi “KLIMATEKNIKA". Por ne nuk duam të njihemi vetëm per faktin e te qenurit “The biggest”, por edhe me te miret gjithashtu. Nëse keni nevojë për një zgjidhje për një dhomë gjumi te vogël, ose hapësirë të madhe jetese, kombinim ynë i teknologjisë dhe projektimit do të ofrojë zgjidhjen më efektive te ajrit të kondicionuar për ju.