Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

3
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


KRESHA PROD

Tirane, Shqipëri Biznes www.reginacaffe.al/

Përshkrimi i kompanisë

Kresha Prod shpk operon në fushën e përpunimit, prodhimit, paketim e magazinim të artikujve të ndryshëm ushqimorë. Eksport-import, tregti me shumicë e pakicë të prodhimeve të ndryshme, ushqimore, import makinerish dhe pajisjesh të ndryshme. Ajo punon me pasion në fushën e përpunimit dhe tregëtimit të kafes më të shijshme në tregun mbarë kombëtar të kafesë. Themeluesi i saj ka filluar këtë biznes në 2006 nga tregëtimi i kafesë dhe duke u bërë ndër më të mirët në treg.

Kresha Prod shpk është kompania lider në treg për prodhim dhe tregëtim të produkteve ushqimore, ku kryeson me produktin klas të saj “Regina Caffe”. Ajo aspiron të jetë dhe të qëndrojë gjithmonë e para në tregun e kafes, të plotësojë dhe të kënaqë çdo shije të klientit, i cili është dhe objekti kryesor që kërkon “Regina Caffe”.

Kresha Prod shpk dëshiron që nëpërmjet përkushtimit, punës së fuqishme dhe teknologjisë së fundit të realizojë cilësinë më të lartë të kafesë. Përzgjedhja me kujdes e kafes kokërr dhe përpunimit të saj sipas të gjitha standardeve të parashikuara në një proces prefekt të pjekjes dhe bluaries, e bëjnë kafen Regina, kafen më të përkryer në vend. Në fillim tregtohej vetëm kafe, kurse më vonë, kompania filloi të zgjerohej dhe njihej në treg, kjo bëri që të konsolidohet dhe të rritet. Duke parë kërkesën e tregut për kafe Regina u pa e udhës që të investohet dhe të ngrihet fabrika, e cila do të siguronte me të gjitha proceset e saj, përpunimin në mënyrë bashkohore dhe me teknologjinë e fundit kafen më të preferuar të shqiptarëve.

Regina Caffe nuk tregëton vetëm kafe por edhe produkte të tjera ushqimore siç janë disa lloje çajrash me përmbajtje plotësisht bimore dhe shumë të shëndetëshme për shëndetin e njeriut.

Fotografi

Punët aktive nga KRESHA PROD

Tirane, Shqipëri 27-05-2021 edhe 9 ditë