Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Xhafzotaj Durrës, Albania

Durres, Shqipëri

Tel: 069 408 3616

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Rea’s sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 2002 dhe operon prej 21 vitesh ne tregun shqipetar .Aktiviteti kryesor eshte prodhimi i vezeve per konsum familjar me standartet me te larta europiane . Vendodhja eshte ne Xhafzotaj, Durres.