Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Red Group SHPK  eshte  kompani e fokusuar ne telemarketing e cila tregton me shumice dhe pakice suplemente ushqimore dhe produkte parafarmaceutike.


Punët aktive nga Red Group SHPK

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 19 ditë