Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tregtim me shumcie dhe pakice, punime gipsi, lyerje, patinime, hidroizolime, fasada termike, duralumin, punime dekorative, transport, punime elektrike. Rikonstruksion, mur tulle, suvatime te brendshme dhe te jashtme, shtrim pllakash.
Tregti te produkteve te ndryshme per ngrohje. Tregti produkte te ndryshme industriale te te gjitha llojeve


Punët aktive nga Ritvani Gips & Bojra

Shofer Ritvani Gips & Bojra

Shofer
Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 16 ditë