Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ulysses Enterprises Ulysses Enterprises, kompania e vetme e licensuar per te ofruar sherbimet e kompanive globale courrier FedEx dhe TNT per Shqiperine

Punët aktive nga Ulysses Enterprises

Asistent Finance Ulysses Enterprises

Asistent Finance
Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 5 ditë