Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla Mbi Cv

Çfarë duhet të dini kur shkruani...

CV -ja juaj është pika e parë e kontaktit mes jush dhe punëdhënësit tuaj të ardhshëm potencial. Duhe...“Rritu profesionalisht për...

Duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Pr...Panairi i pare virtual i Punes d...

Më datë 16 Qershor 2021, prej orës 09:00 – 16:00, do të organizohet Panairi i parë dhe më i ma...Si te perfshini Certifikatat ne...

Ka shumë rëndësi që rekrutuesit të jenë në dijeni për njohuritë dhe aftësitë specifike të industrisë...Shembull CV per Mesues /e .

Shembull CV-je dhe Udhezime Pavarësisht nëse jeni në fillim të karrierës si mësues apo keni kohë që...Si te vendosni punen vullnetare...

Fakt: Punëdhënësve u pëlqen të shohin që ju keni kryer punë vullnetare. Kjo është mënyra se si ta ve...Shembull CV nga duapune.com

Kur shkruani një CV duhet të keni parasysh se kompanitë, në varësi të pozicionit të lirë të punës, m...Shembull CV: Pozicion pune ne Ma...

Në kërkim të një pozicioni pune në Marketing? – Ju njohim me shembullin e CV-së për rasti...Punë me kohë të pjesshme? Shembu...

Jeni student? Po kërkoni një punë “part-time”? Si të shkruani një CV të thjeshtë, për nj...Shembull CV – Konsulent Re...

Për t’ju ndihmuar në krijimin e një CV-e sa më profesionale për rastin tuaj, ne kemi bërë gati...Ngjitje ne karriere – Shem...

Nëse keni qenë në të njejtën pozicion pune për një kohë të caktuar, me siguri që ju po kërkoni të rr...Rikthim ne pune? Shembull CV

Ju keni pushuar disa kohë, por tani jeni gati të ktheheni në botën e punës. Eshtë koha për t’u...Shembull CV per asistente te kuj...

Si të shkruani një CV për pozicionin e punës si asistent/e i/e kujdesit shëndetësor? Nëse po kërkoni...Ndryshim karriere? Shembull CV

Po planifikoni të ndryshoni karrierë? Ju njohim me guidën dhe shembullin e CV-së për këtë rast. Ndry...I/e papunesuar per nje kohe te g...

I/e papunësuar për një kohë të gjatë? Ju njohim me guidën se si duhet të jetë CV-ja për rastin tuaj....Puna e pare? Si te shkruani nje...

Nëse po mendoni të filloni punë pa mbaruar një universitet apo shkollë profesionale, atëherë siguroh...Si te shkruajme nje CV

Kur shkruani një CV duhet të keni parasysh se kompanitë, në varësi të pozicionit të lirë të punës, m...