Evente

Evente Publikime dhe njoftime Punëdhënës

OFERTA E JAVËS KUQ E ZI!

Bli me 50%️ ZBRITJE paketat e personalizuara në social media.

Përfitoni ofertën tani dhe shfrytëzojeni deri në 31 Dhjetor 2023. Me një komunitet me mbi 500.000 ndjekës në rrjetet tona sociale (Facebook, Instagram, Linkedin,Tik tok etj), ftojmë të gjitha kompanitë të shpërndajnë postimet e tyre të punës në rrjetet sociale të duapune.com

Për më shumë informacion kontaktoni në:

[email protected]

069 203 15 83

Vëmendje ⚠️

Oferta vlen deri të enjten më datë 04 Dhjetor 2023.

 

 

WhatsApp Image 2023-11-27 at 9.49.25 AM.jpeg

eeeeee.png